שביל QM7 בע"מ המשלבת מומחיות וידע בפתרונות טכנולוגיים לניהול תהליכים ארגוניים, הכריזה על איבי ברבי מרכבת ישראל כמנהיגת החודש. איבי נבחרה הודות למינוף QM7 לקידום הבטיחות וניהול התהליכים שהיא הובילה ברכבת ישראל בשנים האחרונות.

 

איבי ברבי
רכבת ישראל

כעוזרת סמנכ"ל בטיחות איבי אמונה על בקרת משימות והחלטות בצורה מדוקדקת וקפדנית על מנת שמכלול תהליכי הבטיחות ברכבת יבוצעו כתקנם בכדי לאפשר סביבה בטוחה לכלל הנוסעים והעובדים ברכבת ישראל.

איבי היא מראשוני החלוצים לניהול יעיל של תהליכים ברכבת ישראל ותחילת דרכה עם מערכת QM7 הייתה כבר בינואר 2015.

לפני מערכת QM7 איבי כתבה את סיכומי הדיון ברכבת ישראל בדרכים שונות ונאלצה לעקוב אחרי אינספור מיילים נכנסים ויוצאים, ומערכות שונות על מנת ולוודא שכל המשימות וההחלטות שהתקבלו בדיונים מבוצעות. "לא היתה מערכת משימות אחת אחודה המאפשרת גם ריכוז משימות וגם ריכוז סיכומי דיון דרך האאוטלוק" אומרת איבי, "לפני QM7 לא היה פיתרון סדור". ביצוע המעקב על ידה חשוב שבעתיים כיוון שמדובר בבטיחות, תחום בו אין מקום לטעויות.

על QM7 שמעה איבי לראשונה כחלק מתכנית הפיילוט שהוביל רמ"ט המנכ"ל מר אורי צורף. כיוון שהיוותה ציר חשוב ומרכזי בחטיבה, ובפועל איבי הייתה הגורם המרכז והעוקב אחר משימות הנהלת החטיבה, התבקשה לקחת חלק בפיילוט, כך סיפרה לנו איבי.

נכון להיום איבי אמונה על מעקב לביצוע שוטף של מאות משימות ועשרות רבות של דיונים והחלטות בכל שנה בכל הארגון.

באמצעות QM7 ובעזרתו המקצועית של מוביל QM7 ברכבת מר יאיר עוז, מובילה איבי את משימות האורך והרוחב ברכבת ישראל ותורמת לכך שהנהלת החטיבה, ובראשה הסמנכ"ל ליאור אלי, צועדת במסלול בטוח לניהול נכון של הארגון. מקצועיותה של איבי תורמת רבות גם לעובדים בחניכה על המערכת כפי שמעידים על כך עמיתיה.

כיום איבי היא מהמובילים בארגון הדוחפים אותו קדימה לניהול נכון, יעיל ואפקטיבי של המטרות והאתגרים הרבים העומדים בפני רכבת ישראל.

ניהול משימות

חברת QM7 מכירה במנהיגי החודש הממנפים את מערכת QM7 כדי לקדם את הארגון במקסימום אפקטיביות. אלה מנהיגים שמנהלים דיונים איכותיים עם משימות ברורות, ומובילים ביצוע החלטות. הם משתפים את הצוות במטרות הקצרות וארוכות הטווח, ומעניקים תחושה של ביטחון ושלוות נפש.

​מנהיגי החודש מקבלים פוסט אישי המוקדש להם בבלוג של QM7. בנוסף אנו מקדמים את מנהיגי החודש בערוצי המדיה החברתית וחושפים אותם למנהלים מובילים ברחבי העולם.

​כל משתמשי QM7 יכולים להגיש מועמדות להיותמנהיגי החודש על תרומתם הייחודית לארגון שבו הם עובדים.

אודות רכבת ישראל

רכבת ישראל היא חברה ממשלתית העוסקת בהסעת נוסעים והובלת מטענים לכל רחבי הארץ. ברכבת ישראל שמו להם ליעד לחבר בין ערים ויישובים, בין אנשים וקהילות, לפתוח מגוון רחב של אפשרויות והזדמנויות חברתיות וכלכליות חדשות של תעסוקה, השכלה, תרבות, פנאי ובילוי. רכבת ישראל מובילה בשנים האחרונות מהפכה אשר הממצבת אותה כחברת התחבורה בעלת קצב הצמיחה המהיר ביותר, וחברת תשתיות התחבורה הגדולה בישראל. כארגון שערכיו הם יעילות ועמידה בלוחות זמנים, QM7 היא הדרך של רכבת ישראל לסייע לעובדים ולצוותים לקיים את עבודתם בצורה יעילה ופשוטה.

www.rail.co.il

אודות QM7

​QM7 הינה מערכת שיתופית המאפשרת בקרה, ניהול אישי וארגוני של משימות ותהליכים. המערכת מציעה כלים עוצמתיים וידידותיים לניהול משימות, ארגון דיונים ומעקב החלטות. המערכת נשענת על סביבת העבודה הקיימת באאוטלוק, ומאפשרת פיקוח, שליטה ובקרה על יעדים קרובים ורחוקים. המערכת מצטיינת בידידותיות למשתמש, סביבת תכנון ובקרה אינטגרטיבית, דוחות לניטור תמונת מצב, קשר בין משימות, המשכיות בין שנים, ניהול תכנית עבודה יחידתית וקישוריות לאימייל.