ניהול קווי ההגנה בארגון במערכת אחת GRC

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ניהול הוליסטי של קווי ההגנה בארגון, GRC

ערן סטרול, מנהל תחום GRC טופ סולושנס, "תפקידי להוביל ארגונים לניהול אפקטיבי של הממשל התאגידי הכולל את כלל השותפים במערך הבקרה בארגון".

פתרון ה GRC בטופ סולושנס מביא עימו בשורה טכנולוגית לניהול קווי מההגנה בארגון המגיע מתוך הבנה מעמיקה בעולמות התוכן העסקיים.

המערכת מאפשרת ניהול הוליסטי של קוויי ההגנה בארגון, כלומר חיבור כל בעלי העניין תחת פלטפורמה אחת המאפשרת קבלת איזון הדדי ביניהם.

מבקר פנימי המבקש להתחיל תהליך ביקורת בארגון באמצעות המערכת יכול לצלול לתוך עולם התוכן שכבר נבדק ע"י מנהל הסיכונים, מנהל ה SOX , מנהל אבטחת מידע ולהבין את הרקע עוד לפני שהוא מתחיל את עולם הביקורת, מהלך המוביל לחיסכון בעלויות של הביקורת הפנימית.

כל הטמעה של פלטפורמה מלאה GRC  מביא חידוש ופליאה לבעלי העניין בארגון. כל הגורמים הרלוונטים נחשפים לשפה הכלל ארגונית שתורמת הן להבנה של פעילות הארגון  ברמה המקצועית ובהבנה של כלל עולמות הבקרה.

היתרון המשמעותי ביותר הוא שצוות ה GRC  בטופ סולושנס מגיע מעולם התוכן העסקי של הלקוח , אנו מבינים את הצרכים שלו.
יתרון נוסף הוא יתרון מוצרי הבא לידי ביטוי בגמישות המערכת. היכולת של המערכת לקבל את כל השינוים הן המתודולוגיים והן בתהליכי העבודה של הארגון בכך המערכת מאפשרת לגורמי הבקרה לגדול ולהתפתח עם הארגון.

צור קשר

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.