תמיכה

נמלה פלוס | נמלה+

משובים / סקרים-
סקרי שביעות רצון פנים וחוץ ארגוניים

מעל 250 ארגונים בישראל מיישמים באמצעות פתרונות מערכת נמלה פלוס, אסטרטגיה של ניהול סקרי שביעות רצון חוץ ארגוניים ופנים ארגוניים לצרכים השונים.

משוב שביעות רצון הוא הדרך בה מקשיב הארגון לקהלי היעד המרכזיים שלו: עובדים, לקוחות, לקוחות פוטנציאליים ושותפים, ומשלב אותם בהחלטות הארגוניות. משובים פנים וחוץ ארגוניים, הם הדרך הטובה ביותר עבור ארגון לקבל את האינפורמציה המקיפה והאותנטית ביותר על הנעשה בו, ומחוצה לו. המשובים משמשים את יחידות הארגון השונות לצורך למידה ושיפור מתמידים ולכן משקלם רב.

הנמלה+ הינה כלי ניהולי, יומיומי, המבוסס על אסטרטגיה של הקשבה לעובדים / ללקוחות / ספקים, ומספק מידע לשיפור ביצועים לכל דרגי הניהול ביחידות הארגוניות ביניהן: משאבי אנוש, שירות לקוחות, שיווק ומכירות, מערכות מידע, תפעול ועוד

מגוון אפשרויות ותבניות מוכנות לסקרים

Logo sensing-02
מערך ניהול משימות

סקרי רווחה- שביעות רצון מפעיליות רווחה, שיתוף העובדים ברעיונות הרווחה ומעורבתם בבחירה של אירועים, מתנות ופעילויות אחרות בארגון.

סקר שימוש באתרי האינטרנט - מדידה של חווית הגולש מתהליכים דיגיטלים בארגון

ניהול סיכונים ברפואה

סקרי שביעות רצון לקוחות מהארגון - מדידה וניטור של מסע הלקוח וניהול ה Customer Success>

סקר שביעות רצון

אמצעי הפצת שאלון שביעות רצון

המערכת מספקת למשתמש כלים נוחים לבניית תהליך המשוב החל משלב בניית השאלון והכנת רשימת המשיבים, דרך ניהול תהליך המשוב עצמו ועד ליכולות ניתוח מתקדמות.

מודול ניהול המשובים של נמלה+ מספק מידע לשיפור ביצועים לכל דרגי הניהול ביחידות הארגוניות ביניהן:

משאבי אנוש, שירות לקוחות, שיווק ומכירות, מערכות מידע, תפעול ועוד.

שאלות ותשובות

מערכת נמל"ה, היא מערכת לניהול משובים מהמובילות בעולם, פתרון ניהול המשובים בנמל"ה מאפשר לכל יחידה בארגון לקיים סקרים, לקבל ולנתח משובים ולאסוף מידע מעובדי הארגון בכל עת, ללא מגבלה על מספר השאלונים, על מספר המשיבים או תוכן השאלונים.

כן, מערכת נמלה+ מספקת ממשק נוח וידידותי ואינטואטיבי למשתמש. תוכל ליצור מגוון שאלונים ולעצב אותם מותאמים לסגנון הארגון ולהפיצם באותן עצמאי. במידת הצורך תוכל להיעזר במוקד התמיכה שלנו בשעות הפעילות.

סקרים ארגוניים הפכו כלי ניהולי לא רק עבור מחלקת משאבי האנוש אלא עבור כל מנהל בארגון אשר מעוניין בתהליך מדיד אשר יבחן את התקדמות המחלקה

מבין לקוחותינו

מחפשי עבודה?

קורות חיים יש לשלוח למייל prizantrinattop@gmail.com

צור קשר

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם